برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

کوهستان ها همواره یک مکان بسیار عالی برای کسب آرامش بوده و طرفداران خاص خود را دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا اطلاعاتی را در.....

کوهستان ها همواره یک مکان بسیار عالی برای کسب آرامش بوده و طرفداران خاص خود را دارد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم در رابطه با مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا اطلاعاتی را دراختیار کاربران گرامی سایت قرار دهیم.

در استان مالاگا و در دل کوها و صخره های "ال چرچو" یک مسیر بسیار جذاب و هیجان انگیز وجود دارد که البته برخی قسمت های آن بسیار پرخطر است و به مرگبارترین مسیر کوهستانی اسپانیا شهرت یافته است. این مسیر کوهستانی به دلیل بازدید پادشاه اسپانیا در سال 1921 به "راه کوچک پادشاه" معروف گشته است. این مسیر زیبا و دیدنی نظر جهانگردان زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب کرده و آن ها را مجاب به بازدید از این مکان می کند.
راه کوچک پادشاه بر روی رودخانه زیبای ریو گوادالورس و در منطقه ای بکر واقع شده که بازدیدکنندگان و گردشگران هنگام بازدید از آن می توانند منظره زیبایی از رودخانه را به تماشا بنشینند. ارتفاع زیاد این مسیر کوهستانی دلیل اصلی خطرناک بودن آن است، همچنین عرض آن یک متر بوده که در بخش هایی حتی به 50 سانتی متر هم می رسد. قسمت هایی از این مسیر کاملا تخریب شده بود که در سال 2011 نسبت به بازسازی آن بخش ها اقدام شد و سرانجام در سال 2015 به اتمام رسید. لازم است که گردشگران  دانند، طول این جاده کوهستانی حدود 3 کیلومتر است و آن ها می توانند از قدم زدن در این مسیر اوج هیجان را تجربه کنند. این مسیر 3 کیلومتری از شهر آردالاس آغاز شده و تا آنتی کورا ادامه می یابد.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.