برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

شهربازی همیشه یکی از مفرح ترین و هیجان انگیزترین تفریحات در سطح جهان است که با وجود خطرات احتمالی طرفداران خود را دارد. در شهربازی ها وسایل بازی متنوعی وجود دارد که برخی از آن ها با ارتفاع.......

شهربازی همیشه یکی از مفرح ترین و هیجان انگیزترین تفریحات در سطح جهان است که با وجود خطرات احتمالی طرفداران خود را دارد. در شهربازی ها وسایل بازی متنوعی وجود دارد که برخی از آن ها با ارتفاع زیاد، برخی با پیچ های فراوان و تعدادی نیز با سرعت و شتاب وصف ناپذیر افراد را به وجد می آورند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا وحشتناک ترین وسایل شهربازی های دنیا را برای کاربران عزیز شرح دهیم.

ترن هوایی وایلد وان
تقریبا در تمامی شهربازی های جهان ترن هوایی یکی از وسایل بازی های ثابت است. در شعبه 1 شهربازی six flags آمریکا یک ترن هوایی معروف به نام ترن هوایی وایلد وان وجود دارد که از سال 1917 مورد استفاده قرار گرفته و ارتفاع آن حدود 30 متر و سرعت آن 85 کیلومتر بر ساعت است.
ترن هوایی پارک ارم
گردشگران تور داخلی جالب است بدانند که یکی از هیجان آورترین ترن هوایی های دنیا در کشور خودمان و در پارک ارم تهران وجود دارد. متاسفانه این ترن هوایی به دلیل نداشتن امنیت کافی در حال حاضر قابل استفاده نمی باشد.
ترن هوایی مرگ
شهربازی منگ یانگ دی که در کشور کره شمالی قرار دارد یکی دیگر از خوفناک ترین شهربازی های دنیا به شمار می رود. ترن هوایی مرگ نیز در این پارک قرار دارد و مورد توجه دوستداران هیجان واقع شده است. این ترن هوایی تا حد زیادی ناایمن بوده و همان طور که از نام آن پیدا می باشد خطر مرگ در کمین گردشگران است.
ترن هوایی فوجین رایجین2
کشور ژاپن در زمره کشورهای پیشرفته می باشد که شهربازی های مدرنی نیز دارد. گردشگران   می توانند در پارک expoland سوار ترن هوایی فوجین رایجین2 شوند و اوج هیجان را در کنار امنیت تجربه کنند. سرعت این ترن هوایی 75 کیلومتر بر ساعت است.

شما اجازه ارسال نظر در این بخش را ندارید. ابتدا می بایست ثبت نام کنید.