برای اینکه بتوانید مطالب ویژه را بخوانید ابتدا باید ثبت نام کنید و سپس عضو ویژه شوید.

برای ثبت نام بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

 

گروه سهم1001 فعالیت خود را از آغاز در جهت کمک به سهامداران فعال در بورس ایران شروع کرد و هدف تحلیلی ، اطلاع رسانی را از همان ابتدا به نحو شایسته ای انجام داد تا جایی که توانست بین صدها سایت بورسی اقبال ویژه ای را بین سهامداران پیدا کند . خدا را شکر گذاریم که تا به این لحظه عملکرد گروه سهم1001 توانسته اعتماد سهامداران را جلب نماید، نشان افتخار ما رضایت کاربرانمان می باشد.

وبسایت سهم 1001 و کانال سهم 1001 تحت مدیریت و مجوز شرکت مشاور سرمایه گذرای ابن سینا مدبر ( اِماکو) فعالیت میکند.

به اطلاع می رساند وب سایت سهم 1001 و کانال سهم 1001 تحت مدیریت شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر ( اِماکو) قرار گرفت. اِماکو دارای مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد و تمامی مطالب این سایت توسط کارشناسان خبره اِماکو تهیه و در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. اِماکو به شماره 11094 در سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است و دارای  مجوز رسمی خدمات مشاوره سرمایه گذاری از این سازمان می باشد. توجه داشته باشید که هرگونه پرداخت وجه جهت استفاده از خدمات وب سایت سهم 1001 و یا قرارداد مشاوره و سبدگردانی صرفا باید با شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر صورت پذیرد.  جهت استفاده از خدمات ابتدا در سایت سهم 1001 ثبت نام کنید و سپس هر گونه وجه و یا قراردادی را صرفا با شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر منعقد فرمایید و مبالغ را به حساب شرکت ابن سینا مدبر واریز نمایید.

بعد از واریز وجه جهت فعال سازی حساب کاربری خود با شماره های 09355491001 تماس حاصل فرمایید تا کاربری شما فعال گردد.(در صورت عدم پاسخگویی به همین شماره پیامک دهید با شما تماس گرفته خواهد شد)


وبسایت شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر ( اِماکو) : https://emaco.pro
کانال اِماکو:  https://t.me/Emacopro